company logo

Licznik wizyt

Wizyty [+/-]

Odwiedziło nas:
: 187 245
PDF Drukuj Email

Pszczelarzem jestem od 14 lat. Pszczelarstwo to moja pasja. Zajmuje się nim z prawdziwą przyjemnością. Obcowanie z tak wspaniałymi istotami jakimi są pszczoły to prawdziwa radość i wyzwanie.

Posiadam certyfikaty :

  • Kurs specjalistyczny na temat: Całoroczna gospodarka pasieczna w sytuacji zagrożeń zdrowotności pszczół
  • Kurs specjalistyczny na temat: Całoroczna gospodarka pasieczna w sytuacji masowego zamierania pszczół
  • Kurs specjalistyczny na temat: Całoroczna gospodarka pasieczna z uwzględnieniem walki z warozzą
  • Kurs specjalistyczny na temat: Całoroczna gospodarka pasieczna a pasieki ekologiczne

Jak również zezwolenie Powiatowego Lekarza Weterynarii upoważniające do prowadzenia bezpośredniej sprzedaży produktów pszczelich. A także  certyfikat Polskiego Związku Pszczelarzy upoważniający do stosowania banderoli PZP.

Moja pasieka umiejscowiona jest w miejscowości Smarżowa w Rezerwacie przyrody ”Kamera” na zachodnim krańcu Pogórza Strzyżowskiego. Bogata, urozmaicona roślinność rezerwatu, niczym nie zanieczyszczona to gwarancja pozyskania zdrowych i pełno wartościowych produktów pszczelich; miodów, propolisu i pyłków.

Dodatkowo produkuje soki z aronii i malin pochodzących z własnej hodowli. Miód oraz produkty pszczele jak również naturalne soki to źródło zdrowia i witamin dla całej rodziny. Zachęcam państwa do zapoznania się z moja ofertą i skorzystania z dobrodziejstw natury.

 


Właściciel strony nie wyraża zgody na kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie zdjęć bez jego zgody.   Stworzone dzięki stTX.