company logo

Licznik wizyt

Wizyty [+/-]

Odwiedziło nas:
: 180 239
Strona Główna PDF Drukuj Email

 


 

We współczesnym świecie, gdzie ciągły stres, zabieganie i wieczny brak czasu to podstawa egzystencji każdego z nas. Z tego tez powodu choroby cywilizacji zbieraj obfite żniwo. Pilna potrzeba zahamowania tego stanu rzeczy zmusza nas do zatrzymania się na chwile i zastanowienia: Czy dbamy kompleksowo o nasze zdrowie? Czy prowadzimy zdrowy, higieniczny styl życia? Czy korzystamy w pełni z darów natury?

Jednym z najefektywniejszych, znanym od wieków sposobem zapobiegania licznym chorobom jest miód - złoto natury. Jego spożywanie wspomaga system odpornościowy organizmu.

Zarówno miód jak i pozostałe wytwory pracowitych pszczół (pyłek kwiatowy, propolis i pierzga) nie są w pełni wykorzystywane w naszym jadłospisie.

Dlatego zachęcam Państwa do zapoznania się z walorami produktów pszczelich oraz korzystania z ich wspaniałych właściwości leczniczych i profilaktycznych w każdym dniu. Miód to nie tylko słodki, niepowtarzalny smak natury lecz jak widać przede wszystkim płynne zdrowie.

Modlitwa pszczelarza

 


Właściciel strony nie wyraża zgody na kopiowanie, powielanie i rozpowszechnianie zdjęć bez jego zgody.   Stworzone dzięki stTX.